300dpi

Kurumsal Kimlik

Firmaların, markaların veya işletmelerin kendine özel görsel materyallerle kendini tanıtması ve akılda kalıcı bir şekilde piyasada yer edinmesi için büyük önem taşır. Fark edilmek ve hatırlanmayı sağlamak, kurumsal kimliğin birincil amacıdır. Ayırt edici kurumsal kimlik ve başarılı bir kurumsal görüntü, kuruluşun tanınması ve hatırlanması açısından önemli rol oynamaktadır.

Kurumsal kimlik firmanın basılı ve dijital ortamlarda duruşunu sergiler. 

Kurumsal Kimlik;

Logo, E-Posta İmzası, Antetli Kağıt, Kartvizit, Fatura Ve Makbuz, Zarf Çeşitleri, Klasör, Dosya, Bloknot, Bayrak, Promosyon ürünleri, Kaşe vb. gibi ögelerden oluşur.

Sizi rakiplerinizden ayıracak bir kimlikle piyasada yer edinmek istemez misiniz?

 

 

 

 

Katalog, E-Katalog ve Broşür Tasarımı

 

Ürününüzün veya hizmetinizin tanıtılması ve alıcıya ulaşması için en basit yoldur. Belli bir sıra ve düzen içinde hazırlanarak, tercihe göre detaylı bilgi, az görsel olabileceği gibi görselin ağırlıklı olduğu şekildede tasarlanabilir.

Ticari amaç güden tasarımlarda eğer verilen hizmetler yer alacaksa potansiyel müşterilerin ilgisini çekebilecek ve ihtiyaçlarına parmak basabilecek bilgilere ağırlık verilmeli, bu anlatımlar görsel materyaller ile desteklenmelidir. Böylelikle hedef kitlenizin ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceksiniz.

 

 

 

 

 

Ambalaj Tasarımı

 

Ambalaj tüketici ve alıcılar için çok önem bir reklam aracıdır. Ambalajlar sadece ürünü korumak için değil alıcı ve tüketici için bilgilendirici ve oluşturduğu bağ ile harekete geçirici olmalıdır.

Müşteri satın alma eylemi sırasında rakip markalar ve kendi markanız arasında bir tercih yapar. Diğer bir deyimle diğer ambalajlar arasında seçim yapar. Bu doğrultuda her ambalaj müşteri ile bir ilişki içine girer.

Ambalaj tasarımları; çekiçi, bilgi verici ve kaliteyi tamamlayıcı olmalı mümkünse ürünü göstermelidir. Kullanılan görsel ve ilüstrasyonlar abartıdan uzak olmalı ve yanlıuş mesaj vermemelidir. Yani ürün tasarımcı tarafından iyi analiz edilmeli ve ürüne uygun çalışmalar hazırlanmalıdır.

Ambalaj; satıcı unsurunu devrenden çıkarır ve bu görevi üstlenir. Ambalaj tasarımı ürünün satılmaya değer olduğunu vurgulamak durumundadır. Akılda kalıcı bir tasarım ile sadık müşteri profilinizi oluşturabilirsiniz.

 

Promosyon Ürünleri

 

Marka ve firmanın tanınmasını sağlar; doğal reklam yapar. Sokakta, okulda, parkta, ofiste, yolda bir yerlerde markanın basılı olduğu veya marka sloganının yer aldığı bir ürün görmek hedef kitle üzerinde güven yaratırken yeni müşteriler için aşinalık kazandırır, merak oluşturur.

Promosyon ürünler;

- Marka ve firma bilinirliğini sağlar.

-Müşteri & Marka iletişimini sürdürür.

-Hedef kitle ve yeni müşterilere tanıtım yapar.