300dpi

 

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Firmaların görsel ve işitsel materyallerin kullanılarak tanıtılmasını amaçlayan iletişim stratejileridir. Herhangi bir ürünün, projenin, kurum, şirket veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir.

Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Günümüzde internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğu video içerikler tüketiyor. Görsel öğrenmeyi işitsel öğrenmeyle pekiştiren tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki yaratmaktadır. Profesyonel ve kurumsal imajı daha net aktarabilmek adına, marka değerlerinin hem görsel hem de dilsel olarak iyi anlatılması gerekir. Bu noktada da işletmelerin kurumsal tanıtım filmi prodüksiyonu ve tasarımı gibi süreçler için oldukça hassas stratejiler belirleyerek hareket etmelidirler.

 

 

 

Hava Çekimi

 

Firmanızın kurumsal tanıtım filmleri için yardımcı bir öge olarak kullanabileceğiniz hava çekimi firmanızın tanıtımı için önemli bir faktördür.

Drone çekimi avantajları ile reklam filmlerinde artık sadece sabit açılardan çekim yapma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. 90 derece yukarıdan olacak şekilde çekim yapabilir, hareketi veya sabit çekimler sayesinde şık görüntüler elde edebilirsiniz.

Havadan fotoğraflama ve video çekim özelliği, geçmişe kıyasla bir cihaza indirgenmiş olması, maliyetini düşürmesiyle son derece önemlidir.

 

 

 

 

 

 

Ürün Fotoğraf Çekimi

 

Kurumsal fotoğraf çekimi hizmeti, daha fazla satış yapabilmenize ve aynı zamanda firmanızı daha iyi tanıtabilmenizi sağlar. İletilen ve hitap edilen kitle, kurumsal fotoğraf çekimi ile karşılaştığı firmayı tanır.

Çekimlerin kalitesi kitleye güven aşılar. Böylelikle bir marka yani isim algısı ortaya çıkarılır.

Firmanızın veya ürününüzün fotoğrafını yüksek kaliteye sahip olan fotoğraf makineleriyle çekiyoruz. Daha fazla verim almanızı ve ürününüzün en iyi şekilde görünmesini sağlıyoruz.

Fotoğraf çekimlerini yaparken Firma’nın isteklerine cevap verebilecek şekilde titizlikle çalışıyoruz.